Ivica Cenkovcan *
(Molve, Kroatien 1949 geb.) "Landschaft mit Windmühle" signiert I. Cenkovcan, datiert 1975, Hinterglasmalerei, 39 x 49 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.10.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Ivica Cenkovcan *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.10.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.10. - 08.10.2014 |